- Home
- »
- Our Products
- »
- Erythropoietin Injection
Erythropoietin Injection
Offering you a complete choice of products which include relipoietin 4 k, recombinant human erythropoietin inj 10000, relipoietin 10000 iu injection, relipoietin 4000 iu, erythropoietin 4000 iu and relipoietin 10k.
Relipoietin 4 K
Product Price: Rs 130 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Molecule | Erythropoietin 4 k |
| Strength | 4000 IU |
| Dose Form | Vial |
| Brand | Reliance |
| Route | IV |
| Storage | 2–8°C |
| Prescription Type | Hospital Supply |
Erythropoietin 4 k
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Recombinant Human Erythropoietin Inj 10000
Product Price: Rs 300 / VialGet Best Price
Product Details:
| Molecule | Renocrit |
| Strength | 10000 IU |
| Dose Form | Vial |
| Brand | Renocrit |
| Route | IV |
| Pack Size | Single PFS |
| Storage | 2–8°C |
Erythropoietin 10000
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Relipoietin 10000 Iu Injection
Product Price: Rs 310 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Indication | Erythropoietin 10k |
| Brand | Relipoietin 10 k |
| Pack Size | Single PFS |
| Dose Form | Vial |
| Strength | 10000 IU |
| Prescription Type | Prescription |
| Manufacturer | Reliance Life Sciences |
| Molecule | Epoetin Alfa |
| Route | IV |
| Storage | 2–8°C |
Erythropoietin 10k
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Relipoietin 4000 Iu
Product Price: Rs 130 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Molecule | Erythropoietin 4 k |
| Strength | 4000 IU |
| Dose Form | Vial |
| Brand | Reliance |
Erythropoietin 4 k
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Erythropoietin 4000 Iu
Product Price: Rs 130 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Molecule | Relipoietin |
| Strength | 4000 IU |
| Dose Form | Vial |
| Brand | Relipoietin 4 k |
| Storage | 2–8°C |
| Prescription Type | Hospital Supply |
Erythropoietin 4 k
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Relipoietin 10k
Product Price: Rs 330 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Brand | Relipoietin 10 k |
| Dose Form | Vial |
| Strength | 10000 IU |
| Indication | Relipoietin 10 k |
| Molecule | Epoetin Alfa |
| Route | IV |
| Pack Size | Single PFS |
| Prescription Type | Prescription |
| Manufacturer | Reliance Life Sciences |
| Storage | 2–8°C |
Erythropoietin 10k
Yes! I am InterestedRequest A Callback